Nieuwe brochure online

Beste leerlingen, beste ouders

Het is nog niet duidelijk of de openschooldagen, kijk- of bezoekdagen dit schooljaar zullen doorgaan. Toch willen wij jullie onze school zo goed mogelijk voorstellen.

Voor toekomstige eerstejaars konden jullie al heel wat info opdoen via de Talent-is brochure, op de info-avond in Furnevent en ook nu in onze nieuwe brochure. Wat onze school te bieden heeft voor de leerjaren 2 tot 7 zowel in de A-stroom als in de B-stroom kan je eveneens uitgebreid in deze infobrochure terugvinden. Voor alle bijkomende vragen en toelichtingen staan wij steeds voor u klaar. Laat niet na contact met ons op te nemen. De school blijft bereikbaar tussen 8.30u. en 12u. en 13.30u. en 16.00u. Wij kunnen ook op al uw vragen antwoorden via info@annuntiata.be.

 

Zorg goed voor elkaar in deze verwarrende tijden, wij zullen met heel veel toewijding en engagement voor jullie (kinderen) zorgen eens de omstandigheden het weer toelaten.

 

Het Annuntiata-team